Jadrové omietky, murovacie malty a tmely

Jadrové omietky, murovacie malty a tmely

 •   PCI Pecicret® HK 01

   

    Vápennocementová omietka so zrnitosťou do 1,5 mm. Na vytváranie jadrovej vrstvy stien a stropov. Je vhodným podkladom pod ušľachtilé a štukové omietky. Používa sa aj ako jednovrstvová omietka. Určená na ručné spracovanie v hrúbke 5 - 20 mm.

   

   

   

  Balenie: 30 kg

   

   

   

   

  PCI Pecicret® HK 02

   

  Vápennocementová omietka so zrnitosťou do 0,8 mm. Na vytváranie jednovrstvových i viacvrstvových omietok stien a stropov. Vhodná ako tenkovrstvová omietka na pórobetón. Paropriepustná, vodoodpudivá s vysokou mechanickou odolnosťou.

   

  Balenie: 30 kg

   

   

   PCI Pecicret® K 01


    Univerzálna vápennocementová murovacia a omietková malta so zrnitosťou do 2 mm, s pevnosťou v tlaku 5 MPa. Vhodná na renovačné práce, s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu, difúzna.

   

   

   

  Balenie: 30 kg

   

   

   

   

   


  Murovacie lepidlo na tenkovrstvové murovanie pórobetónových blokov a tvárnic s vysokou výdatnosťou. Po vytvrdnutí je odolné proti vode a mrazu. Určené na ručné spracovanie.

   

  Balenie: 20 kg

   

   

   

   


  

   

   Cementová opravná malta na steny, stropy a podlahy, so špeciálnymi prísadami a vláknami, so zrnitosťou do 1,2 mm, s pevnosťou v tlaku 45 MPa, na betón a murivo.  Je určená na opravy balkónov, terás, schodísk a výtlkov v podlahách.

   

   

     Balenie: 25 kg

   

   

                       5 kg

   

   

   

   PCI Pecicret® KMM


  Vápennocementová murovacia malta so zrnitosťou do 2,5 mm, s pevnosťou v tlaku 10 MPa. Na murovanie zvislých konštrukcií z tehál, prírodného kamena a tvárnic. Nie je určená na murovanie zo sklenných tvárnic, sadrových prvkov a na škárovanie muriva.

   

  Balenie: 30 kg