Lepiace tmely na obklady a dlažby

Lepiace tmely na obklady a dlažby

 • PCI Pericol® Standard

   

     Špeciálne lepidlo na lepenie keramiky s nasiakavosťou ≥ 3 %. Vysoká spoľahlivosť lepenia vďaka extra dlhej dobe lepivosti.

   

   Balenie: 25 kg

   

   

           5 kg

   

   

   

   

    PCI Pericol® Special

   

    Flexibilné lepidlo na lepenie nasiakavých i nenasiakavých keramických obkladov a dlažieb na betón, potery, omietky a podlahové vykurovanie. Vhodné na plochy s vyšším mechanickým zaťažením.

   

   

   

    Balenie: 25 kg

   

   

   

   

   

  PCI Pericol® Flex 

   

    Vysokoflexibilné lepidlo na lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb na balkóny, terasy, fasády, podlahové vykurovanie a na lepenie polystyrénu a minerálnej vlny. Vysoko odolné proti vode a mrazu. Vhodné na lepenie „obklad na obklad“.

   

     Balenie: 25 kg

               5 kg

   

   

   

   

   

   

  PCI Pericol® Fluid

   

  Špeciálne flexibilné lepidlo na celoplošné – bezdutinové lepenie všetkých typov keramických dlažieb. Na balkóny, terasy, podlahové vykurovanie a plochy s vysokým mechanickým zaťažením.. Aj na dodatočné vyrovnávanie podkladov do 15 mm.

    

  Balenie: 25 kg

   

   

   

   

   

  PCI Pericol® Flex Rapid

   

    Rýchlotuhnúce, flexibilné lepidlo na lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb na balkóny, terasy a podlahové vykurovanie. Vysokoodolné proti vode a mrazu. Pochôdzne a škárovateľné po 3 hodinách, plne zaťažiteľné po 24 hodinách.

   

   Balenie: 25 kg

   

   

   

    PCI Pericol® SL


  

   Biele vysoko flexibilné lepidlo na lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb, na lepenie sklenených mozaík. Vhodné najmä na plochy so zvýšeným hydrotermickým namáhaním – balkóny, terasy, fasády a podlahové vykurovanie. Vysoko odolné proti vode a mrazu. Na vnútorné aj vonkajšie použitie.

   

  Balenie: 25 kg